Pożyczka na innych warunkach

Poszukując możliwości otrzymania dodatkowych pieniędzy np. na podstawie pożyczki ratalnej albo tzw. chwilówki, konfrontujemy się z przeróżnymi ofertami firm, banków, parabanków, które nierzadko zasypują nas swoimi ofertami poprzez dystrybuowanie ulotek, wyskakujące reklamy w internecie czy spam na poczcie elektronicznej.

Ogrom ofert i mnogość informacji – jak się w tym odnaleźć?

Ciężko odnaleźć się w tym gąszczu informacji – skutecznie utrudnia nam to podjęcie racjonalnej decyzji, skąd wziąć dodatkową pulę pieniędzy na nasze wakacyjne wydatki. A przecież jest to decyzja ważna i odpowiedzialna, dlatego chcielibyśmy wybrać jak najlepszą ofertę. Nie należy jednakże się zrażać co do formy działań marketingowych i strategii reklamowej, jaką przyjęły banki i firmy pożyczkowe – konkurencja jest naprawdę duża i ciężko przebić się do świadomości odbiorcy, bez nachalnego pokazywania się z każdej strony i w każdym możliwym momencie. Przypatrzmy się zatem możliwościom, jakie kreują dla nas banki. Najpopularniejszą formą są oczywiście pożyczki gotówkowe – na umowę o pracę. Jest to najprostsza i najłatwiejsza w realizacji forma pożyczki. Pracując na stałe w określonym miejscu jesteśmy w stanie to bez problemu udowodnić i w przyszłości spłacać raty pożyczki. Inaczej jest w przypadku np. umowy zlecenie. Co w takim wypadku? Czy jesteśmy z góry skreśleni i nie mamy szans na otrzymanie pomocy materialnej?

Okazuje się, że pożyczka na takich warunkach jest możliwa do realizacji

Pożyczka w trakcie trwania umowy zlecenia jest jak najbardziej możliwa do otrzymania. Nie jest to tak łatwe, jak w przypadku osób dysponujących umowami o pracę, ale… nie ma rzeczy niemożliwych. Jeśli jesteśmy w stanie udokumentować fakt naszego pracowania w jakimś miejscu przez ciągły okres minimum trzech miesięcy, to mamy naprawdę dużą szansę na otrzymanie pożyczki gotówkowej na dobrych warunkach. Bankowi zależy bowiem, abyśmy byli w stanie spłacić ją do końca – jest to najważniejszy aspekt, na który zwraca uwagę bank. Algorytmy i kalkulatory bankowe wyliczą nam, czy jesteśmy w stanie ją spłacić i jeśli spełnimy resztę formalności, to już możemy „witać się z gąską” i rozmyślać nad tym, jak spożytkujemy otrzymana sumę pieniędzy. Banki zdają sobie sprawę, że duża część młodych ludzi nie otrzyma umowy o pracę, dlatego otwarcie się na nowych klientów było absolutnie konieczne. Dzięki temu pożyczki na umowę zlecenie są coraz popularniejsze i coraz więcej osób je bez problemu dostaje. Sprawdź sam, czy spełnisz warunki, aby otrzymać pomoc materialną.